O MNIE<< O życiu, miłości, pasji, rodzinie. To tutaj się dzieli informacjami, kocha, gotuje, karmi, szanuje, robi zakupy i testuje>>
Merysland.eu– kraina łącząca wiedzę, doświadczenie, cenne lekcje, recenzje i pytania związane z codziennym życiem. Tutaj nie ma tematów tabu. W tym miejscu, codzienność        i wszystko co się na nią składa, traktuje się jako fundament do tworzenia czegoś z niczego, do poszukiwania inspiracji na „lepsze jutro”, do poruszania tematów wygodnych i tych nieco mniej :). Tutaj- każde odwiedzone miejsce- ma swój urok, Rodzic- to mama i tata, Dziecko- to cud, a szara codzienność- wspaniała, wszechogarniająca rzeczywistość. Nie znajdziesz tu podziałów na: Matki lepsze i gorsze, na te rodzące naturalnie i poddane zabiegowi:), urodziny i wydobyciny, a wszelkie poglądy polityczne i religijne nie są poruszane.  
WCHODZISZ W TO?
Witaj na pokładzie Merysland.eu Nazywam się Mariola Kołoczek, z wykształcenia jestem Psychologiem Biznesu o specjalności menedżerskiej, co zdecydowanie ułatwia mi pracę nad tym Projektem. Dlaczego piszę bloga? Zaczęło się od pisania tekstów, jako dodatek do równorzędnie prowadzonej Firmy 4BABY24.pl…. Wraz z upływem czasu i ważnymi wydarzeniami w moim życiu, postanowiłam całkowicie „sprywatyzować” konto tak, aby na bieżąco dzielić się z Wami nie tylko teoretycznymi zapisami, ale też swoimi doświadczeniami. W związku z tym, że piastuję najwyższe, życiowe urzędy 🙂 takie jak: Żona, Matka i prawie Perfekcyjna Pani Domu, chętnie przedstawię, za pomocą wpisów, swoje pomysły, problemy     i podejmę tematy w taki sposób, aby stać się dla Was inspiracją do szukania radości z każdego dnia. Liczę na to, że szara rzeczywistość odtąd będzie już tylko kolorowa.
Nie chcę ograniczać się do jednej dziedziny, dlatego zdecydowałam się na prowadzenie bloga lifestylowego, gdyż w ten sposób tworzę odrębne kategorie, których i tak wspólnym mianownikiem jest po prostu Życie.
Nazwa Merysland funkcjonuje przede wszystkim dlatego, że wpisy są związane bezpośrednio ze mną i moją codziennością. Tutaj nie ma miejsca na podkoloryzowane teksty, kopiowane zdjęcia (bez zgody ich właściciela) czy nieprawdziwe recenzje.
Mam nadzieję, że to miejsce w pełni Cię zainteresuje, będziesz mieć możliwość refleksji, ale też zmotywuje Cię do działań w wielu dziedzinach i zarazi pasją m.in do GOTOWANIA:)
Bądź ze mną na bieżąco! Zapraszam do zaobserwowania mojego profilu na Instagramie rzeczywistosc_matki_polki  
Chcesz otrzymywać ode mnie czasem wiadomość prywatną? Zapisz się już teraz do Meryslandowego newslettera